Techly I-CASE STRIP-10C unități de distribuție a energiei electrice (PDU) 10 ieșire(i) AC 1U Negru
Techly I-CASE STRIP-10C;Capacitate portbagaj: 1U
Culoarea produsului: Negru;Cantitatea Outlets: 10 ieșire(i) AC
Tipuri ieșire AC: Conector C13
Priza de putere: Conector C14;Lungime cablu: 2 m
Tipul de cablu: H05VV-F 3G 1.5 mm²;Tensiunea nominală de intrare: 220 - 250 V
Maximă de curent: 10 A
Putere maximă: 2300 W;Certificate de conformitate: CE