UPS APC BX1200MI-FR, 1200 VA, 650 W, line-interactive, 4x Schuko, 12V Baterie cu plăci de plumb şi acid, LED, Tower, Negru
APC BX1200MI-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 650 W 4 AC outlet(s)
Referintă: 213208
SKU: BX1200MI-FR
Compară:
Stoc epuizat
Setează alertă stoc
Disponibil ultima data în:
11 May 2026
Mai multe informații, te rog
Cere detalii
Te notificam imediat ce articolul va fi publicat!
Link producator :  apc.com/sho...
Comercializat din 25/02/2022
Ridică din Alege Easybox
Disponibil ultima data in: 11/05/2026
Toate prețurile includ TVA
Compară
Descriere
mai mult
Specificații produs
MODEL
ProducatorAPC
ModelBX1200MI-FR
TopologieLine-interactive
Alimentare230 V
Putere1200 VA
Incarcare650 W
CONECTORI
Schuko4
BATERIE
Tip baterieBaterie cu plăci de plumb şi acid
Capacitate baterie12V